fronter
MENY

Tur til Drottningborg

Fjellhaugs studenter sørget for åndelig påfyll og trivsel i hverdagen på Drottningborg videregående skole.

borgen 2

Forrige søndag dro flere elever fra Fjellhaug til det blide sørland og Drottningborg, en av NLM sine videregående skoler. På programmet stod møter, lovsang og KRIK-økter, i tillegg til å være en del av miljøteamet på skolen. Våre elever oppsumerer uka med følgende ord: Utfordrende, Gud, påfyll, gode møter, fine mennesker og god stemning.

Tilbakemledingene fra Drottningborgs egne elever var utelukkende positive. Lovsangen engasjerte, flere søkte forbønn og samtale, og det var tydelig at det som ble formidlet satt spor. Følg @bibelskolenfjellhaug på instagram og se bilder fra uken.

#fjellhaugpåborgen
Fjellhaug på borgen 11 Fjellhaug på borgen 5 Fjellhaug på borgen 3
Fjellhaug på borgen 7 Fjellhaug på borgen 10 fjellhaug på borgen 2
Fjellhaug på borgen 1
Fjellhaug på borgen 8 bilde-2