Hva leter du etter?

Ansatte

Christian Bjotveit Fonneland
Markedskonsulent og linjelærer Gaming
cbfonneland@fjellhaug.no

Christian er linjelærer på Gaming og markedskonsulent på bibelskolen. Han bryr seg om elevene sine, og har alltid en artig kommentar på lur.

Sven Morten Kjølleberg
Kontaktlærer Utrustet
skjolleberg@fjellhaug.no

Sven Morten har bred erfaring fra flere stillinger på bibelskolen. Dette er en dyktig mann som gjerne deler av sin kunnskap, og som setter pris på en god prat med både elever og kollegaer.

Espen Tappel
Linjelærer Musikk
etappel@fjellhaug.no

Espen er musikklærer på bibelskolen. En habil og travel gitarist som spiller med flere kjente artister i Norge. Espen er en mild og morsom mann som som gjerne sitter litt ekstra lenge med elevene i lunsjen.

Torgeir Vigdal
Kontaktlærer KRIK
tvigdal@fjellhaug.no

Torgeir er kontaktlærer for KRIK. Dette er en sporty mann som gjerne jogger eller sykler til jobben, selv om han skal ut på tur med klassen etterpå. Torgeir er også en veldig dyktig taler som har mye godt å dele med både elever og kollegaer.

Heidrun Nes
Kontaktlærer TeFT Utland
hnes@fjellhaug.no

Heidrun er kontaktlærer for TeFT Utland. Det er sjeldent stille og rolig når denne dama er i nærheten. Heidrun er en dyktig og inspirerende taler som også er glad i å reise rundt og fortelle andre om bibelskolen.

Line Stordal Raknes
Kontaktlærer Musikk
lraknes@fjellhaug.no

Line er kontaktlærer for Musikk. Hun har master i musikkvitenskap fra UiO og har bred erfaring som lovsangsleder på flere festivaler i Norge. Hun sier selv at hun har drømmejobben!

Per Ove Malmin
Linjelærer KRIK
omalmin@fjellhaug.no

Per Ove er en engasjert mann med masse erfaring både fra misjon, KRIK og bibelskole. Han tar gjerne en drøs om livet, og har mange gode råd på lur. Påstår selv at han er ubeseiret i squash.

Hans Anton Eklund
Lærer
heklund@fjellhaug.no

Hans Anton er en mann med et stort hjerte som også setter pris på en god replikk. Han er en dyktig taler og blir meget godt likt av elevene. Dere kan glede dere til å bli kjent med han.

Andreas Ruud
Kontaktlærer Gaming
aruud@fjellhaug.no

En mann med masse engasjement og et godt smil om munnen. Han er stolt over å ha bodd i Etiopia da han var yngre, og da er det kanskje ikke så rart at han opplever årets høydepunkt hvert år når han reiser til Etiopia med Metro-klassen?

André Tjersland
Diakon
atjersland@fjellhaug.no

André er ny diakon på bibelskolen. Med master i teologi fra Fjellhaug internasjonale høgskole og 3 år som pastor i misjonskirken Askim er han veldig godt utrustet til et diakonalt arbeid. André er alltid klar for en god drøs.

Ole Johannes Skartveit
Administrasjonskonsulent
ojskartveit@fjellhaug.no

Ole Johannes er administrasjonskonsulent på bibelskolen. Denne jobben kombinerer han med studiet «Økonomi og administrasjon» på Oslo Met. Ole Johannes er alltid glad for å hjelpe både elever og kollegaer, og er kanskje den blideste i personalet.

Janne Mjølhus
Undervisningsleder og kontaktlærer TeFT Norge
jmjolhus@fjellhaug.no

Janne er undervisningsleder og kontaktlærer for TEFT Norge. Hun er en engasjert lærer som brenner for at elevene skal få et år der Jesus står i sentrum.

Jørn Martinsen
Rektor
jmartinsen@fjellhaug.no

Jørn er en engasjert mann med mange kvaliteter. Han har en fin dialekt som stadig formidler et utfordrende og viktig budskap. En mann vi lytter til.

Design og utvikling av M51 Marketing