Hva leter du etter?

Ansatte

Jon Georg Fiske
REKTOR
jfiske@fjellhaug.no

Vår nye rektor, høsten 2020! Mer info får du ved oppstart!

Janne Mjølhus
Undervisningsleder og kontaktlærer TeFT Norge
jmjolhus@fjellhaug.no

Janne er undervisningsleder og kontaktlærer for TEFT Norge. Hun er en engasjert lærer som brenner for at elevene skal få et år der Jesus står i sentrum.

Ole Johannes Skartveit
Administrasjonskonsulent
ojskartveit@fjellhaug.no

Ole Johannes er administrasjonskonsulent på bibelskolen. Denne jobben kombinerer han med studiet «Økonomi og administrasjon» på Oslo Met. Ole Johannes er alltid glad for å hjelpe både elever og kollegaer, og er kanskje den blideste i personalet.

Torgeir Vigdal
Kontaktlærer KRIK
tvigdal@fjellhaug.no

Torgeir er kontaktlærer for KRIK. Dette er en sporty mann som gjerne jogger eller sykler til jobben, selv om han skal ut på tur med klassen etterpå. Torgeir er også en veldig dyktig taler som har mye godt å dele med både elever og kollegaer.

Per Ove Malmin
Linjelærer KRIK
omalmin@fjellhaug.no

Per Ove er en engasjert mann med masse erfaring både fra misjon, KRIK og bibelskole. Han tar gjerne en drøs om livet, og har mange gode råd på lur. Påstår selv at han er ubeseiret i squash.

Line Stordal Raknes
Kontaktlærer Musikk
lraknes@fjellhaug.no

Line er kontaktlærer for Musikk. Hun har master i musikkvitenskap fra UiO og har bred erfaring som lovsangsleder på flere festivaler i Norge. Hun sier selv at hun har drømmejobben!

Heidrun Nes
Kontaktlærer TeFT Utland
hnes@fjellhaug.no

Heidrun er kontaktlærer for TeFT Utland. Det er sjeldent stille og rolig når denne dama er i nærheten. Heidrun er en dyktig og inspirerende taler som også er glad i å reise rundt og fortelle andre om bibelskolen.

Mari van Haselen
KONTAKTLÆRER UTRUSTET
mvanhaselen@fjellhaug.no

Vår nye linjelærer på "Utrustet", høsten 2020! Mer info får du ved oppstart!

Peter Ljøkjell
LINJELÆRER GAMING
pljokjell@fjellhaug.no

Ny lærer på gaming høsten 2020! Mer info får du ved oppstart!

Hans Anton Eklund
Lærer
heklund@fjellhaug.no

Hans Anton er en mann med et stort hjerte som også setter pris på en god replikk. Han er en dyktig taler og blir meget godt likt av elevene. Dere kan glede dere til å bli kjent med han.

Espen Tappel
Linjelærer Musikk
etappel@fjellhaug.no

Espen er musikklærer på bibelskolen. En habil og travel gitarist som spiller med flere kjente artister i Norge. Espen er en mild og morsom mann som som gjerne sitter litt ekstra lenge med elevene i lunsjen.

Christian Bjotveit Fonneland
Linjelærer Gaming
cbfonneland@fjellhaug.no

Christian er linjelærer på Gaming. Han bryr seg om elevene sine, og har alltid en artig kommentar på lur.

Even Kleppa
MARKEDSKONSULENT
ekleppa@fjellhaug.no

Vår nye markedskonsulent høsten 2020! Mer info får du ved oppstart!

Jarle Thingbø
DIAKON
jthingbo@fjellhaug.no

Vår nye diakon høsten 2020! Mer info får du snart!

Design og utvikling av M51 Marketing